Wygoda gotowania

O nas

Zaczęło się od pomysłu.

Składniki na obiad powstały z potrzeby na szybki i świeży obiad, ale z gotową inspiracją – bez zbędnego zastanawiania się, co ugotować i tracenia czasu na poszukiwania produktów. Długo zastanawialiśmy się, jak podejść do tematu, ale ostatecznie – zdecydowaliśmy się zaufać intuicji i spróbować!

Wystartowaliśmy we wrześniu 2019 roku w Trójmieście.

Początkowo sami przygotowywaliśmy i dostarczaliśmy nasze paczki, a nasze starania zostały docenione w konkursie Gdyński Biznesplan 2019, którego zostaliśmy głównym laureatem. W 2020 roku dostarczyliśmy prawie 1000 zamówień i tym samym ponad 3500 zestawów ze składnikami na obiady, które pokochali nasi Odbiorcy.

Dziś dostarczamy składniki na obiady w termicznych opakowaniach oraz za pośrednictwem transportu chłodniczego pod drzwi w całej Polsce. Konsekwentnie realizujemy naszą wizję i staramy się zrealizować nasz cel – sprawić, by codzienny obiad już nigdy więcej nie był frustrującym obowiązkiem, ale stał się przyjemnością i chwilą wspólnie spędzonego czasu przy stole z najbliższymi nie tylko od święta. Spróbujesz?

Maciej i Dagmara