Wygoda gotowania

Jak to działa

1. Wybierz przepisy

Wskaż, dla ilu osób oraz ile obiadów w tygodniu chcesz gotować. Następnie wybierz przepisy z naszego cotygodniowego jadłospisu.

2. Dostawa

W wybrany dzień tygodnia otrzymasz dostawę zestawów ze składnikami na obiady do samodzielnego ugotowania z instrukcją krok po kroku.

3. Ugotuj & podawaj!

W swojej kuchni znajdź podstawowe produkty spożywcze – olej, sól, masło – oraz przybory kuchenne – garnek, łopatkę, patelnię. Ciesz się pysznym posiłkiem przyrządzonym w kilku prostych krokach i nie zastanawiaj się już więcej „Co na obiad?”!

Najczęściej zadawane pytania

 • Jak działa usługa składników z przepisem na obiad od FullSpoon?

  Raz w tygodniu w wybrany przez Ciebie dzień otrzymujesz od nas paczkę od 2 do 4 zestawów obiadowych do samodzielnego przyrządzenia z przepisem krok po kroku. Oszczędzasz czas na robieniu zakupów oraz nerwy przy planowaniu „co jutro na obiad?”. W zamian zyskujesz spokój, mając pewność, że zawsze masz wszystkie potrzebne składniki na obiad w lodówce oraz wygodę, ponieważ przyrządzenie obiadu to teraz tylko kilka prostych kroków.

  Jednocześnie nie masz żadnych zobowiązań – możesz zamawiać obiady tylko wtedy, gdy chcesz lub możesz zrezygnować już po pierwszym zamówieniu.

 • Do kiedy muszę złożyć zamówienie?

  Zamówienia realizujemy ze świeżych, na bieżąco dostarczanych do nas produktów, dlatego przyjmujemy je zawsze z 3-dniowym wyprzedzeniem.

  By otrzymać je we wtorek – zamówienie złóż do piątku do godz. 23:59. By otrzymać zamówienie w czwartek – złóż zamówienie do niedzieli do godz. 23:59.

 • Jak wygląda dostawa?

  Dostawy realizujemy na dwa sposoby.

  Dostawy do największych miast i aglomeracji – m.in. Warszawa, Trójmiasto, Kraków, Katowice, Bydgoszcz, Toruń, Szczecin, Wrocław, Poznań, Łódź, ale także Zielona Góra, Rzeszów czy Częstochowa – dostarczamy porannym transportem chłodniczym. W dzień dostawy Twoje zamówienie znajdzie się pod Twoimi drzwiami do 8:00.

  Do pozostałych miejscowości dostawy realizujemy wysyłkowo za pośrednictwem kuriera DPD. Produkty na czas dostawy są zabezpieczone termicznie, a paczka trafi do Ciebie w godzinach pracy kuriera – pomiędzy 8:00 a 16:00. Dokładny sposób oraz cenę dostawy sprawdzisz podając swój kod pocztowy w sekcji „Gdzie dostarczamy?”

 • Dlaczego pokochasz nasze obiady?

  Gotowanie stanie się dla Ciebie więcej niż przyjemnością, ale i wyczekiwaną frajdą! Twoi domownicy zachwycą się nowymi smakami, a Ty poczujesz ekscytację wybierając przepisy i oczekując każdej kolejnej dostawy!

Dlaczego warto

 • Wygoda gotowania

  To jest to, czym się zajmujemy. Nasze zestawy sprawią, że kuchnia będzie miejscem, do którego będziesz chętnie wracać, a gotowanie przestanie być frustrującym obowiązkiem i stanie się codzienną przyjemnością.

 • Spokój

  Koniec z poszukiwaniem odpowiedzi na codziennie pojawiające się pytanie „co dziś na obiad?”.

  Z nami wiesz, co przyrządzisz i wiesz, że będzie pysznie. Wszystkie potrzebne Ci składniki zaczekają w lodówce do Twojego powrotu do domu.

 • Świeżość

  Pachnący, gorący obiad prosto z patelni, przygotowany w kilku prostych krokach, który pobudzi apetyt całej rodziny na wspólny posiłek przy stole.

 • Czas

  Z naszymi zestawami obiad to 30 minut czystego gotowania i tylko kilka prostych kroków, by jeść świeżo i zdrowo. Otrzymujesz od nas przepis oraz świeże i odmierzone składniki. To także mniej zmywania!

 • Świeże składniki wraz z czytelnym przepisem do samodzielnego przyrządzenia w 30 minut.

 • Wybierz tyle przepisów, ile chcesz i nie martw się obiadem przez kolejne dni! Wybrane składniki przechowuj w lodówce.

 • Chłodna dostawa wrażliwych na temperaturę produktów prosto pod Twoje drzwi.

W czym możemy pomóc?

kontakt@fullspoon.pl
Smaczny Obiadek Sp. z o.o.
Warszawa 00-240; al. Solidarności 68 /121