Jak to działa

  1. Wybierz przepisy

 

Wskaż, dla ilu osób oraz ile obiadów w tygodniu chcesz gotować. Następnie wybierz przepisy z naszego cotygodniowego jadłospisu.

  1. Dostawa

 

W wybrany dzień tygodnia otrzymasz dostawę zestawów ze składnikami na obiady do samodzielnego ugotowania z instrukcją krok po kroku.

  1. Ugotuj & podawaj!

 

W swojej kuchni znajdź podstawowe produkty spożywcze – olej, sól, masło – oraz przybory kuchenne – garnek, łopatkę, patelnię. Ciesz się pysznym posiłkiem przyrządzonym w kilku prostych krokach i nie zastanawiaj się już więcej „Co na obiad?”!

Jak działa usługa składników z przepisem na obiad od FullSpoon?

 

Raz w tygodniu w wybrany przez Ciebie dzień otrzymujesz od nas paczkę od 2 do 4 zestawów obiadowych do samodzielnego przyrządzenia z przepisem krok po kroku. Oszczędzasz czas na robieniu zakupów oraz nerwy przy planowaniu „co jutro na obiad?”. W zamian zyskujesz spokój, mając pewność, że zawsze masz wszystkie potrzebne składniki na obiad w lodówce oraz wygodę, ponieważ przyrządzenie obiadu to teraz tylko kilka prostych kroków.

Jednocześnie nie masz żadnych zobowiązań – możesz zamawiać obiady tylko wtedy, gdy chcesz lub możesz zrezygnować już po pierwszym zamówieniu.


 

Jak wygląda dostawa?

Dostawy realizujemy na dwa sposoby.
Dostawy do największych miast i aglomeracji – m.in. Warszawa, Trójmiasto, Kraków, Katowice, Bydgoszcz, Toruń, Szczecin, Wrocław, Poznań, Łódź, ale także Zielona Góra, Rzeszów czy Częstochowa – dostarczamy porannym transportem chłodniczym. W dzień dostawy Twoje zamówienie znajdzie się pod Twoimi drzwiami do 8:00.

Do pozostałych miejscowości dostawy realizujemy wysyłkowo za pośrednictwem kuriera DPD. Produkty na czas dostawy są zabezpieczone termicznie, a paczka trafi do Ciebie w godzinach pracy kuriera – pomiędzy 8:00 a 16:00. Dokładny sposób oraz cenę dostawy sprawdzisz podając swój kod pocztowy w sekcji „Gdzie dostarczamy?”

Do kiedy muszę złożyć zamówienie?

 

Zamówienia realizujemy ze świeżych, na bieżąco dostarczanych do nas produktów, dlatego przyjmujemy je zawsze z 3-dniowym wyprzedzeniem.

By otrzymać je we wtorek – zamówienie złóż do piątku do godz. 23:59. By otrzymać zamówienie w czwartek – złóż zamówienie do niedzieli do godz. 23:59.


 

Dlaczego pokochasz nasze obiady?

 

Gotowanie stanie się dla Ciebie więcej niż przyjemnością, ale i wyczekiwaną frajdą! Twoi domownicy zachwycą się nowymi smakami, a Ty poczujesz ekscytację wybierając przepisy i oczekując każdej kolejnej dostawy!


 

Wygoda gotowania

to jest to, czym się zajmujemy. Nasze zestawy sprawią, że kuchnia będzie miejscem, do którego będziesz chętnie wracać, a gotowanie przestanie być frustrującym obowiązkiem i stanie się codzienną przyjemnością.

Spokój

Koniec z poszukiwaniem odpowiedzi na codziennie pojawiające się pytanie „co dziś na obiad?”.

Z nami wiesz, co przyrządzisz i wiesz, że będzie pysznie. Wszystkie potrzebne Ci składniki zaczekają w lodówce do Twojego powrotu do domu.

Świeżość

Pachnący, gorący obiad prosto z patelni, przygotowany w kilku prostych krokach, który pobudzi apetyt całej rodziny na wspólny posiłek przy stole.

Czas

Z naszymi zestawami obiad to 30 minut czystego gotowania i tylko kilka prostych kroków, by jeść świeżo i zdrowo. Otrzymujesz od nas przepis oraz świeże i odmierzone składniki. To także mniej zmywania!

Świeże składniki wraz z czytelnym przepisem do samodzielnego przyrządzenia w 30 minut.

Wybierz tyle przepisów, ile chcesz i nie martw się obiadem przez kolejne dni! Wybrane składniki przechowuj w lodówce.

Chłodna dostawa wrażliwych na temperaturę produktów prosto pod Twoje drzwi.