Zestaw dla 2 osób

Zestaw skomponowany z myślą o dwóch głodnych dorosłych osobach.

Od 16.75 zł / os
+ dostawa od 12.25 zł
Wybierz, ile przepisów chcesz otrzymać
  • 2
  • 3
  • 4
Zestaw rodzinny

Zestaw idealny dla dwóch dorosłych osób i dwójki dzieci.

Od 15.75zł/ os
+ dostawa od 12.25 zł
Wybierz, ile przepisów chcesz otrzymać
  • 2
  • 3
  • 4

Sprawdź sposób dostawy

Wprowadź swój kod pocztowy
Dostarczamy pod każdy adres w Polsce!
  • Zamówienia do największych miast i aglomeracji (m.in. Warszawa, Wrocław, Trójmiasto, Kraków, Szczecin) dostarczamy porannym transportem chłodniczym – w dzień dostawy Twoje zamówienie znajdzie się pod Twoimi drzwiami do 8:00 – pamiętaj, by zostawić nam kod do domofonu.
  • Do pozostałych miejscowości dostarczamy zamówienia wysyłkowo – kurierem DPD w zabezpieczonym termicznie opakowaniu. Dostawę otrzymasz w godzinach pracy kuriera pomiędzy 8:00 a 16:00.
Napisz do nas na Facebooku/Instagramie lub na kontakt@fullspoon.pl jeśli masz dodatkowe pytania o dostawę pod Twój adres.

Wybierz dzień 1. dostawy

Dostawy składników na obiady w kolejnych tygodniach będziesz otrzymywać zgodnie ze wskazanym dniem 1-szej dostawy (wtorek lub czwartek). W każdej chwili możesz zmienić preferowany dzień dostawy, ominąć dostawę danego tygodnia lub całkowicie zrezygnować z dostaw.

Zamówienia zawsze realizujemy z 3 dniowym wyprzedzeniem. Na wtorkową dostawę złóż zamówienie do piątku do g. 23.59, a na czwartkową do niedzieli do 23.59.

Wybrany dzień dostawy:

Wybierz dania, które chcesz otrzymać

Imię
Nazwisko
E-mail
Telefon
Ulica i numer domu
Miejscowość
Kod do domofonu
Kod pocztowy
Informacje dla dostawcy (np. gdzie zostawić paczkę)

Twoje zamówienie

Dzień dostawy

Dostawy do dużych miast realizujemy porannym transportem chłodniczym lub do pozostałych miejscowości wysyłkowo kurierem DPD. Zamówienia porannym transportem dostarczamy do g. 8:00 – pozostaw nam kod do domofonu, byśmy mogli dyskretnie zostawić paczkę pod Twoimi drzwiami. Dostawy DPD realizowane są w godz. 8.00-16.00. W dzień dostawy otrzymasz mailem nr kont. do kuriera. W przypadku Twojej nieobecności poproś o pozostawienie paczki u sąsiada, na portierni lub pod drzwiami. Wszystkie paczki zapakowane są w torbę termiczną wraz z wkładem chłodzącym zapewniającą niską temperaturę wrażliwych produktów.

Klikając "Płacę" akceptujesz regulamin.

Świeże składniki wraz z czytelnym przepisem do samodzielnego przyrządzenia w 30 minut.

Wybierz tyle przepisów, ile chcesz i nie martw się obiadem przez kolejne dni! Wybrane składniki przechowuj w lodówce.

Chłodna dostawa wrażliwych na temperaturę produktów prosto pod Twoje drzwi.