Wygoda gotowania
6 maja 2021

Jak korzystać z kuponu lojalnościowego?

Za każde zamówienie otrzymujesz punkty, które zliczają się w Twoim panelu w zakładce „zrealizowane”. Obiad dla dwóch osób to 2 pkt, a obiad rodzinny to 3,5 pkt. Wystarczy, że zamówisz 12 zestawów obiadowych w ciągu 4 tygodni, a 13-ty otrzymasz gratis.

Jak to działa? Poniżej garść dodatkowych informacji.

  • Zamów 12 zestawów obiadowych dla dwóch osób lub 12 rodzinnych zestawów obiadowych, by zebrać punkty, które wymienisz  na 13., gratisowy obiad.
  • Zbierz punkty w terminie – punkty zaczną zliczać się od Twojego 1. zamówienia i będą sumować się przez kolejne 4 tygodnie.
  • Wymień zebrane punkty na kod zniżkowy na kolejne zamówienie – zrobisz to w panelu w zakładce „zrealizowane”. Wybierz typ rabatu – dla 2 osób lub rodzinny – a Twój indywidualny kod pojawi się od razu na ekranie oraz zostanie przesłany na Twój adres mailowy.

  • Kod zniżkowy jest ważny 2 tygodnie od chwili wygenerowania. Wprowadź go przy kolejnym zamówieniu, a suma do zapłaty obniży się o kwotę kuponu – o 29zł lub 47,25zł w przypadku zestawu rodzinnego.

  • Wymieniaj punkty na bieżąco – wymieniając zebrane punkty na kod zniżkowy system wyzeruje wszystkie zebrane punkty, dlatego po zebraniu odpowiedniej ilości od razu wymień je na kod rabatowy na kolejne zamówienie.
  • Po wygenerowaniu kuponu oraz po złożeniu kolejnego zamówienia z jego wykorzystaniem punkty ponownie zaczną się naliczać.

Tym sposobem regularnie korzystając ze składników na obiad możesz cieszyć się nie tylko wygodą gotowania, ale także gratisowymi zestawami!

W przypadku dodatkowych pytań napisz do nas!

Składniki na obiad zamówisz klikając tutaj: www.fullspoon.pl/zamowienie

Tematy, które mogę Cię zainteresować